خانه / اخبار فناوری / گوگل کروم از ویندوز XP تا پایان سال ۲۰۱۵ پشتیبانی میکند !

گوگل کروم از ویندوز XP تا پایان سال ۲۰۱۵ پشتیبانی میکند !

Chrome-Verknuepfung bearbeiten: In der Zeile  Ziel  haengen Sie die gewuenschten Kommandozeilen-Optionen getrennt durch jeweils ein Leerzeichen an.

همانطور که میدانید مایکروسافت سال گدشته پشتیبانی از ویندوز ایکس پی را بعد از چندین سال که از عمر آن میگذشت تمام کرد و رسما بازنشستگی آن را اعلام نمود .

با تمام شدن پشتیبانی از ویندوز ایکس پی توسط مایکروسافت تمام شرکای تجاری مایکروسافت نیز پشتیبانی از این سیستم عامل را قطع کردن به طور مثال انویدیا که تولید کننده پردازنده های گرافیکی رایانه میباشد اعلام نمود دیگر هیچ درایوری برای این ویندوز منتشر نمیشود و کاربران باید به نسخه های جدیدتر ویندوز همانند ۷ مهاجرت کنند اما اکنون شرکت گوگل در خبری جالب توجه اعلام کرده است پشتیبانی از مرورگر کروم در ویندوز ایکس پی تا ۸ ماه دیگر و تا پایان سال ۲۰۱۵ ادامه میابد گوگل با حمایت از کاربران مرورگر کروم در ویندوز ایکس پی به طور صریح حمایت خود را از بروزرسانی های امنیتی مرورگر کروم اعلام نموده است البته به این نکته نیز باید توجه داشت که گوگل در سال ۲۰۱۳ اعلام کرده بود تا پایان آپریل ۲۰۱۵ پشتیبانی خود را از کروم در ویندوز ایکس پی ادامه میدهد اما اکنون این زمان را تا پایان ۲۰۱۵ تمدید کرده است .
بررسی ها نشان می دهد هنوز بین ۱۰ تا ۱۷ درصد از کاربران اینترنت از سیستم عامل یاد شده استفاده می کنند و به نظر می رسد میزان بالای کاربران این ویندوز در تغییر تصمیم گوگل تاثیرگذار بوده است.
Processing your request, Please wait....

درباره سروش دولتشاهی

سروش دولتشاهی دانش اموخته رشته مهندسی نرم افزار (در مقطع کارشناسی) و مهندسی مخابرات امن (در مقطع کارشناسی ارشد) است. اولویت اول او برنامه نویسی و ساختن برنامه های تحت شبکه و در کنار آن علاقه مند به تکنولوژی های برتر و هوشمند دنیا است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*